BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

HESAP OLUŞTUR

ZUKA

ZUKA Tablo

ZUKA, hem tanınmış hem de geleceğin sanatçılarından benzersiz yüksek kaliteli poster ve sanat baskıları seçkisi sunan İstanbul merkezli bir çevrimiçi mağazadır.

- İLHAMIMIZ DÜNYA KÜLTÜRLERİNDEN GELİYOR
Yöresel, bölgesel zenginlikler bizim için ırk isimleri ile değil yörelerin adları ile anılır ve dünyayı bir kültürler bütünü olarak görürüz. Bu 'insan' köklerimizi yaratıcı endüstrideki yeni ve yenilikçi teknolojiyle birleştiren bir yaşam tarzı, moda ve iç tasarım trendleri ile ürünler sunarız.

Tüm dünyadaki dergilerde ve gazetelerde yer alan özelliklerin yanı sıra, ZUKA Tablo, önde gelen sayısız iç mekan ve tasarım blogları tarafından tavsiye edilmiş, benzersiz seçimleri ve yüksek kaliteli sanat baskıları ile tanınmaktadır.

- ZUKA'NIN ÖZEL KOLEKSİYONLARI
ZUKA Koleksiyonu, farklı sanatçılar, fotoğrafçılar ve tasarımcılar tarafından ZUKA için özel olarak yaratılan ve uzman ekibimiz tarafından kurum içinde küratörlüğü yapılan sanat baskılarından özenle seçilmiş seçkilerdir. Diğer tüm ürünler daha genel ortak paylaşımlar, dijital ürünler içerir.

- ZUKA'DA YER ALMAK
ZUKA ile çalışmak isteyen, hevesli bir sanatçı mısınız? Biz çalışmalarına inandığımız sanatçılar için özel başlıklar açmakta ve sanatçıya sürdürülebilirliği için özel teklifler sunmaktayız. [email protected] adresinden bize bir e-posta gönderin, size en kısa zamanda geri dönelim. Lütfen çok sayıda başvuru aldığımızı ve her bir gönderiyi ayrı ayrı değerlendirmek için gereken zamanı harcamaktan gurur duyduğumuzu unutmayın, bu nedenle size geri dönmemiz için bize 5 güne kadar süre verin.

YUKARI
WhatsApp
Email
Phone
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+90 (212) 591-4609

Phone
Email